EN

Tv Menu

Telewizor w restauracji może służyć między innymi do odtwarzania meczy lub oglądania kanałów muzycznych. W bardziej eleganckich restauracjach może być wykorzystany do wyświetlania filmu reklamowego lub filmu z np. palącym się ogniem w kominku. 

 

tvmenu 1 - Tv Menu tvmenu 2 - Tv Menutvmenu 3 - Tv Menu

 

Dzięki zobaczsmak.pl telewizor może być wykorzystany do promowania naszego menu. Filmy prezentujące potrawy są krótkie, dlatego całe menu można obejrzeć w około 10-15 minut.

 

Zobacz przykładowe TvMenu wykonane dla SportPub:

 

 

Kiedy wyświetla się konkretna potrawa widoczna jest jej nazwa oraz jeśli Państwo sobie życzą – cena. Dla każdej restauracji przygotowujemy osobny szablon TvMenu – wybieramy czcionkę, przejścia oraz design. Na państwa życzenie możemy również dodać specjalnie dostosować film wklejając dodatkowe bloki reklamowe. Większość nowych telewizorów posiada opcję odtwarzania filmów z pendirve. Dlatego instalacja TvMenu zwykle nie wymaga dodatkowego sprzętu. W dowolnym momencie można wyłączyć TvMenu i używać telewizora w inny sposób.

Kulisy-video z realizacji sesji zdjęciowych! 

Zobacz jak wyglądały sesje zdjęciowe w innych restauracjach! Więcej filmów na Blogu!

Skontaktuj się i zamów darmowy system Menu dla Twojej Restauracji!

Zobacz jak wyglądają kulisy naszych realizacji na Blogu! Masz dodatkowe pytania?

+48 605 735 873

pawel@zobaczsmak.pl

Jesteś fotografem i chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się i poznaj warunki współpracy. Otrzymasz od nas dostęp do systemu, materiały reklamowe oraz wsparcie merytoryczne.