EN

Facebook dla Restauracji

Facebooka ma już ponad 13 800 000 użytkowników w Polsce! – Dlaczego tego nie wykorzystać?

 

Dzięki naszym indywidualnym szkoleniom dowiesz się jak prowadzić Twoje konto Facebook oraz jak używać systemu płatnego promowania treści.
Zapraszamy do przeczytania obszernego artykułu na temat w serwisie SprawnyMarketing Reklama Restauracji w Internecie.

 

marketing restauracji sprawny - Facebook dla Restauracji

 


 

Twoi fani to Twoi klienci!

Prowadzenie Fanpage Facebooka Restauracji jest dziś wyznacznikiem – czy nasza firma istnieje w internecie! Pozyskaj grono fanów w Twojej okolicy. Bądź z nimi w kontakcie i informuj o wydarzeniach w Twojej restauracji. Z czasem gdy powiększa się ilość naszych fanów – rośnie jednocześnie skuteczność Twojego fanpage!

polubienia facebook - Facebook dla Restauracji


 

reklama facebook - Facebook dla Restauracji

Promowanie na Facebooku!

Pod każdym postem wyświetla się informacja ile razy został on wyświetlony przez innych użytkowników. Dzięki możliwości promowania możemy dotrzeć do wszystkich naszych fanów i nie tylko!
Facebook pozwala wypromować posty tak, że wyświetlają się one również osobom, które nie mają jeszcze polubionego naszego profilu! Mogą to być osoby mieszkające w okolicy Twojej restauracji, znajomi Twoich obecnych fanów lub ludzie spełniający konkretne kryteria np. status związku, przedział wiekowy, płeć, zainteresowania.

 

Strona restauracji musi wyglądać smacznie!

Klienci szukają tu Twojego menu, wykorzystaj zdjęcia oraz filmy potraw by zachęcić do częstszego zaglądania na Twoją stronę!
Zdjęcia oraz filmy wykonujemy w Państwa restauracji dlatego wyglądają naturalnie. Klienci widzą, że gdy przyjdą – dostaną tak samo wyglądająca potrawę.

filmy potraw facebook - Facebook dla Restauracji


 

promocje facebook - Facebook dla Restauracji

Organizuj promocje!

Doskonałym sposobem by zwiększyć sprzedaż jest organizowanie promocji na facebooku! Dzięki temu klienci przywiązują się do Twojej restauracji i wiedzą, że są dla Ciebie ważni!

Kulisy-video z realizacji sesji zdjęciowych! 

Zobacz jak wyglądały sesje zdjęciowe w innych restauracjach! Więcej filmów na Blogu!

Skontaktuj się i zamów darmowy system Menu dla Twojej Restauracji!

Zobacz jak wyglądają kulisy naszych realizacji na Blogu! Masz dodatkowe pytania?

+48 605 735 873

pawel@zobaczsmak.pl

Jesteś fotografem i chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się i poznaj warunki współpracy. Otrzymasz od nas dostęp do systemu, materiały reklamowe oraz wsparcie merytoryczne.