EN

VLOG 3# | Rentowna Restauracja | Backstage filmu reklamowego

Pismo Biznes Restauracje & Catering zorganizowało w roku 2016 konferencję dla Restauratorów oraz Hotelarzy – Rentowna Restauracja
Jako zobaczsmak.pl nagraliśmy dla organizatorów poniższy film reklamowy.

 

Mieliśmy też okazję rozstawić tam swoje stoisko firmowe oraz uczestniczyć w konferencji. 

 

 

Pisząc w wielkim skrócie – konferencja była podzielona na dwie sale. Uczestnik miał możliwość wyboru, która część konferencji bardziej go interesuje.
W pierwszej sali odbywały się pokazy livecookingu – znani szefowie kuchni z całej Polski przedstawiali swoje pomysły na dania oraz desery. Obserwujący mogli w każdej chwili podejść i zadawać pytania. Dodatkowo stół na którym było przygotowywane danie był na żywo transmitowany i wyświetlany na rzutniku.
Druga sala była skierowana bardziej dla menagerów oraz osób zarządzających restauracjami/hotalami. Były tam wykłady na temat kosztów prowadzenia działalności/optymalizacji cenowej itp. Mogliście się dowiedzieć np. jaki wpływ ma muzyka/światło/kolory. Uczestnicy otrzymali również wzory programów w Excelu, które pomagają w zarządzaniu obiektami.

Zobaczcie też kulisy powstawania filmu – czyli widok z nieco innej perspektywy! 🙂

Na koniec nasze stoisko odwiedził Sergiusz Hieronimczak – jeden z prowadzących pierwsze pokazy livecookingu! Możecie go zobaczyć na filmie 🙂 

 

rentowna 700x444 - VLOG 3# | Rentowna Restauracja | Backstage filmu reklamowego

Kulisy-video z realizacji sesji zdjęciowych! 

Zobacz jak wyglądały sesje zdjęciowe w innych restauracjach! Więcej filmów na Blogu!

Skontaktuj się i zamów darmowy system Menu dla Twojej Restauracji!

Zobacz jak wyglądają kulisy naszych realizacji na Blogu! Masz dodatkowe pytania?

+48 605 735 873

pawel@zobaczsmak.pl

Jesteś fotografem i chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się i poznaj warunki współpracy. Otrzymasz od nas dostęp do systemu, materiały reklamowe oraz wsparcie merytoryczne.